У Хусті відбулася екуменічна служба за єдність християн та мир

1

У Хусті відбулася екуменічна служба за єдність християн та мир

Вже традиційно щороку представники різних конфесій міста над Тисою спільно моляться під час Всесвітнього тижня молитов за християнську єдність.2

Цього разу служба пройшла у найстарішій церкві Хуста, історичній пам’ятці ХІІІ сторіччя, кам’яній фортеці – Єлизаветинському костелі.

3
У цьогорічному молебні взяли участь представники греко-католицької, римо-католицької та реформаторської спільнот. Зокрема, о. Тарас Ловска, о. Володимир Бабич, о. Руслан Бурдюх, о. Стефан Самборський, о. Мілан Віговський, семінарист Петро Декет, о. Олександр Сулінчак та пастор Лойош Йовзан.

4
Особливої піднесеності події надав церковний спів під звуки органної музики та спільна молитва українською та угорською мовами «Отче наш» («Mi Atyánk»).

5
Слід зазначити, що подібна міжконфесійна молитовна зустріч проходить у Хусті вже вп’яте і її метою є виховання серед краян міжконфесійної терпимості, толерантності, чуйного і гуманного ставлення до ближнього, любов до інших, незалежно від віросповідання, світогляду та переконань.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)