Хустські мотокросмени – золоті чемпіони України

Dx3lBddb2OU

Цими днями у столиці підбили підсумки чергового сезону з мотоспорту. У заході взяли участь і закарпатські мотокросмени. Відрадно, що саме команда «Хуст-Екстрім» завоювала найбільше нагород як серед тих, кому дісталися золоті медалі, так і в боротьбі за «срібло» та «бронзу».
Зокрема, кращими спортсменами держави названо хустян: Артема Мартиненка (1 місце, клас «Оpen»), Михайла Голоботовського (1 місце Чемпіонату України, кантрі-крос), Михайла Васька (1 місце, клас 50 куб. см.), Івана Цуберу (2 місце Чемпіонату України, крос- кантрі, клас квадро), Олександра Стегуру (3 місце Чемпіонату України, клас 250), Едуарда Штефуцу (3 місце Чемпіонату України, клас 85).

pVhYxPBZE5w
Слід зазначити, що команда «Хуст-Екстрім» виборола перші місця як у Чемпіонаті України серед дорослих, так і в Чемпіонаті України з кросу-кантрі серед молоді, посіла другу сходинку на Чемпіонаті України серед молоді та у мотоциклетних змаганнях за Кубок України.