У Хусті з понеділка відновлюється навчання. Карантину більше не буде

1

У Хусті з понеділка відновлюється навчання. Карантину більше не буде

Карантин у місті над Тисою вирішили не продовжувати. За це проголосували присутні на зібранні комісії з ТЕБ та НС при Хустській міській раді. Рішення про подальше призупинення навчання у школах підтримали тільки представники Держсанепідемлужби, управління охорони здоров’я, ДСНС та Хустської поліції.
У той же час, зі слів головного спеціаліста Хустського міськрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби у Закарпатській області Мар’яни Ількової, епідемпоріг наразі перевищено на 217 %.
Слід зазначити, що як підкреслила пані Мар’яна, у інфекційне відділення Хустської рай лікарні тільки за останню добу поступило 11 осіб, серед яких семеро – хустяни (шестеро дітей). Протягом п’ятого тижня епідемії до лікарів звернулися 286 мешканців міста, серед яких 167 – діти (що становить 58,3 % від усіх хворих). Крім того, тільки 5 лютого до медустанов звернулося 55 осіб із м. Хуст. Зараз один хворий перебуває в реанімаційному відділенні рай лікарні з підозрою на вірусну пневмонію. Його підключено до апарату штучного дихання. Між іншим, від початку епідемсезону до лікарських установ звернулося 5680 краян, що становить 4,5 % усього населення Хустщини.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)