На сесії міської ради піднімалося питання ремонту доріг, сміттєзвалища та Водоканалу

2

На сесії міської ради піднімалося питання ремонту доріг, сміттєзвалища та Водоканалу

У п’ятницю, 5 лютого, відбулася IІ (позачергова) сесія VІI скликання Хустської міської ради. Провели зібрання Хустський міський голова Володимир Кащук та секретар міськради Володимир Ерфан.
Серед питань, які було винесено на розгляд народних обранців переважали бюджетні, зокрема, які стосувалися економічного і соціального розвитку міста.
Під час зібрання депутати, заслухавши інформацію першого заступника міського голови Івана Фетька про стан водоканалу, вирішили виділити кошти на розробку проектно-кошторисної документації на зведення другої черги очисних споруд. Також окремими народними обранцями піднімалося питання заробітної плати робітників аварійної бригади Водоканалу, а точніше – підвищення її розміру.

3
Говорили «слуги народу» і про муніципальну варту, у створенні якої давно назріла потреба, і про харчування дітей у школах, і про неякісне дорожнє покриття окремих вулиць.
Між іншим, від групи народних обранців поступило депутатське звернення щодо неякісного викладення бруківки у центрі міста з вимогою змусити підрядну організацію усунути робочі недоліки.
Піднімалося під час сесії і питання сміттєзвалища, а саме – «перенесення» його за межі міста.
Відтак міський голова озвучив інформацію про можливість будівництва потужного кущового сміттєпереробного заводу на Тячівщині, що дасть можливість розв’язати «сміттєву проблему» не тільки хустянам, але й мешканцям району.
Крім того, говорили «слуги народу» й про накладення мораторію на виділення земельних ділянок у окремих мікрорайонах міста, і про звернення краян, а також проголосували за виділення матеріальної допомоги окремим найбільш нужденним мешканцям міста.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)