Школярі Хустщини «відпочиватимуть» ще до 15 лютого

12

Школярі Хустщини «відпочиватимуть» ще до 15 лютого

Сьогодні пройшло засідання комісії ТЕБ та НС при Хустській РДА, під час якого було прийнято спільне рішення про те, аби навчально-виховний процес у школах до дошкільних закладах району призупинити ще до 15 лютого.
Зокрема, як зазначила головний спеціаліст Хустського міськрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби у Закарпатській області Мар’яна Ількова, наразі на Хустщині хоча й немає грипу, та захворюваність на ГРВІ на спад не йде. Навпаки, до закладів охорони здоров’я станом на 3 лютого звернулося 5680 осіб (місто й район), а протягом останнього тижня – 1189 осіб (49,7% – діти, віком до 17 років).
-Якщо на минулому тижні показники складали 101,5%, то зараз уже 230,7%, – наголосила пані Мар’яна. – Епідемпоріг суттєво перевищено. Крім того, на лікуванні у інфекційному відділенні районної лікарні наразі перебувають 29 осіб, серед яких 14 мешканців району та 15 хустян (із них 13 – діти).
Чи продовжать карантин для хустської малечі – вирішуватимуть під час комісії ТЕБ та НС при Хустській міській раді завтра.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)