На Хустщині працюють дві групи швидкого реагування

1

На Хустщині працюють дві групи швидкого реагування

З метою швидкого реагування на звернення громадян та негайного прибуття поліцейських на місце виклику в хустській поліції створено дві групи швидкого реагування. Вони першими виїжджають на всі виклики громадян, які поступають до чергової частини хустської поліції.

Група швидкого реагування – мобільна група, яка через лічені хвилини прибуває на місце вчинення злочину або іншого протиправного діяння.

Одна група обслуговує м.Хуст, а інша група обслуговує Драгівський напрямок, у який входить: с.Сокирниця, с.Крайниково, с.Золотарево, с.Драгово, с.Забрідь, с.Вільшани, с.Велятино, смт.Вишково.

– Кожна група швидкого реагування працює в цілодобовому режимі. Поліцейські екіпіровані табельною вогнепальною зброєю, службовим автотранспортом та спеціальними засобами захисту. Їхнім головним завданням є миттєве реагування на виклик громадян чи це у зв’язку із знахідкою невідомого предмету; сімейні скандали (які на жаль у нас дуже часті), а також у їхні обов’язки входить забезпечення безпеки дорожнього руху, охорона громадського порядку , проведення різноманітних профілактичних заходів та розкриття злочинів за «гарячими слідами». В подальшому планується збільшення кількості груп на Хустщині – коментує начальник поліції Володимир Щадей.

Інформація Хустського відділу поліції

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)