Хустщина має серйозні можливості, аби заявити про себе як про туристично привабливий регіон

8

Хустщина має серйозні можливості, аби заявити про себе як про туристично привабливий регіон

Зокрема, про це йшлося на нараді, яка пройшла 2 лютого в Хустській РДА за участю голови районної державної адміністрації Назарія Павлія, першого заступника голови РДА Віктора Сабадоша та завідувача сектором туризму відділу культури і туризму райдержадміністрації Валерія Янюка.
Зокрема, зі слів очільника туристичної галузі Хустщини, на території району розташовано 30 об’єктів туристично-рекреаційного, санаторно-курортного, оздоровчого призначення та готельних господарств (серед яких два десятки – працюючих), що дозволяє одночасно охопити оздоровчо-рекреаційними послугами до 2 тисяч відпочиваючих. А, це, між іншим, непоганий ресурс для розвитку туристичного потенціалу краю.
-У галузі сільського зеленого туризмі маємо більше сотні садиб, можемо розмістити близько 300 гостей, – підкреслив пан Валерій. – А загалом зелений туризм наразі є найперспективнішим напрямком самозайнятості населення, особливо враховуючи зацікавленість у ньому мешканців інших регіонів держави.
Слід зазначити, що сектором туризму розроблено рекомендації для власників сільських садиб та проводиться роз’яснювальна робота серед населення району. Крім того, з метою активного просування місцевих туристичних і курортних послуг на туристичних ринках працівники сектору туризму Хустської РДА є постійними учасниками міжнародних виставок-ярмарків.
Під час зібрання Валерій Янюк також наголосив, що запропонував Закарпатській ОДА розробити туристично-рекламний пакет для промоції туристичного та курортного потенціалу Закарпаття, білборди (“Схід і Захід разом”, “Закарпаття – приклад Європи”) та відеоролик російською мовою для мешканців інших областей (особливо східних), у якому вони б змогли побачити принади природи нашого краю.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)