У Хустській РДА спільно з перевізниками шукали шляхи транспортування «пільговиків»

1

У Хустській РДА спільно з перевізниками шукали шляхи транспортування «пільговиків»

Цими днями відбулася нарада за участі голови Хустської районної ради Олександра Пацкана, першого заступника голови РДА Віктора Сабадоша, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Михайла Мойсей та представників структур, які займаються перевезеннями краян.
Присутні на зібранні вивчали можливості подальшого перевезення пільгових категорій мешканців району, адже після прийняття нового бюджету, держава переклала повноваження з фінансування «пільговиків» на плечі місцевих рад. У свою чергу, в районному бюджеті, коштів на подібні витрати немає.
Звичайно, найоптимальнішим шляхом вирішення питання перевезень було б матеріальне відшкодування вартості проїзду краянам, адже насправді пільговим проїздом хтось користується за кожної нагоди, а хтось – не використовує шанс проїхатися задарма взагалі.
У той же час процес відшкодування збитків автоперевізникам досі не врегульований на законодавчому рівні. Крім того, під час минулої сесії районної ради депутати прийняли звернення до Уряду щодо питання пільгових перевезень.
Слід зазначити, що самі перевізники до ситуації, що назріла поставилися з порозумінням і пообіцяли протягом найближчого часу забезпечувати перевезення «пільговиків» на маршрутах загального користування.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)