Сільських голів Хустщини вчили… листуватися через засоби електронного зв’язку

2

Сільських голів Хустщини вчили… листуватися через засоби електронного зв’язку

Цими днями в Хустській РДА пройшла нарада з Вишківським селищним та сільськими головами з питань упорядкування механізму підключення виконавчих органів місцевих рад до глобальних мереж передачі даних. Провів зібрання голова Хустської РДА Назарій Павлій.
Очільників місцевих громад проінформували про те, що електронне офіційне листування не повинно здійснюватися з російських серверів, таких як mail.ru. Між іншим, пошта на одній із найпопулярніших російських соцмереж «Мой мир» користується доволі великим попитом серед сільських рад Хустщини. Тож у присутніх на зібранні виникло чимало запитань щодо того, якою ж власне українською поштою слід вести ділове листування. Керівник апарату райдержадміністрації Володимир Лендєл порадив сільським головам найпопулярніші українські поштові сервери і наголосив, що наразі, на жаль, не всі сільради мають підключений Інтернет. Тому очільникам сільських рад рекомендовано найближчим часом підключити комп’ютери до глобальної мережі.
Крім офіційного діловодства присутні на зібранні говорили і про стан доріг у районі, підсипання вулиць антиожеледними матеріалами, «нюанси» з призначення субсидій та розпаювання земель.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)