У Хусті відкрилась виставка робіт відомого словацького фотографа

Без имени-1

У Хусті відкрилась виставка робіт відомого словацького фотографа

Відомий словацький майстер фотомистецтва Олександр Іроушек у середу, 27 січня, презентував хустянам свої творчість у фотознімках. Слід зазначити, що виставка, представлена на розсуд закарпатців «Від Татрів до Дунаю» вже об’їздила майже всі країни Європи і з творчістю пана Олександра добре знайомі у Брюсселі, Лісабоні, Будапешті, Мадриді, Вені, Варшаві та в інших містах ЄС.

3
П’ять десятків робіт, надрукованих як на папері, так і на полотні створюють далеко не повне враження про творчість 82-річного автора, утім дають можливість зануритись у чарівний світ його фантазій та відчути принади тих місцин, де побував митець із Спішська Нова Вес.
А вітали Олександра Іроушека із дебютом у місті над Тисою секретар Хустської міської ради Володимир Ерфан, керуючий справами Хустського міськвиконкому Василь Сабадош, директор Хустської міської картинної галереї Орест Цюпко, місцеві фотохудожники Василь Деяк та Михайло Пацкан.

4
-Пан Олександр присвятив експозицію 75-річчю творчої діяльності. Незважаючи на те, що за фахом він інженер-механік, його роботи є настільки колоритними та професійними, що його запрошують на виставки у різні куточки світу, а фотографіями оздоблюють найкращі книжки та каталоги про Словаччину, – зазначила Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Буріанова, за сприяння якої й відкрилась експозиція.

5
Із творчим турне автор мріє побувати і в інших закарпатських містах, а в Хусті виставка триватиме ще протягом двох тижнів.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)