Нові електроопори в Хусті перетворились на рекламні щити

3

Нові електроопори в Хусті перетворились на рекламні щити

Не встигли у місті над Тисою встановити нові електроопори, як вони перетворились на безкоштовну платформу для вуличних оголошень та реклами. Яких тільки інформаційних повідомлень немає на стовпах!
Хоч комунальники листівки і знімають, та рекламодавці швидко наносять усе нові й нові шари паперу на опори. Невже хустські підприємці настільки бідні, що у них немає грошей на те, аби розмістити оголошення у ЗМІ чи на Інтернет-порталах? А, можливо, справа у виключно їхній скупості?
Слід зазначити, що відповідно до Закону України «Про організацію благоустрою населених пунктів», забороняється розташування рекламних засобів, оголошень, агітаційних листівок на будинках, пам’ятниках, деревах, квітниках, електроопорах, парканах, огорожах тощо.
До речі, «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів» карається за статтею 152 КУпАП і передбачає накладення на порушника штрафу у розмірі від 340 до 1360 гривень, а на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 гривень! Тож не важко уявити, який солідний додаток до міського бюджету «висить» прямо посеред міста із реальними номерами телефонів рекламодавців. Досить знайти бодай якихось сто оголошень і казна може збагатитись на цілих 100 тисяч гривень, а це – приблизно 50 щомісячних середніх окладів вчителів, лікарів, вихователів… Біда лише в тому, що немає кому штрафувати порушників… Може, нарешті, після створення муніципальної варти у місті буде порядок?

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)