Москаль став свідком ДТП біля Хуста

FireShot Screen Capture #393 - 'Геннадій Москаль_ ДТП по дорозі додому_ - YouTube' - www_youtube_com_watch_v=cPK12q6oTPc

Москаль став свідком ДТП біля Хуста

Очільник Закартипатської ОДА Геннадій Москаль оприлюднив відео, зняте на трасі поблизу Хуста, на якому видно, як перекинулась вантажівка. При цьому повз автомобіль проїжджало багато водіїв і мало хто зупинився надати допомогу.
-Наслідки зимового водіння на дорозі біля м.Хуст, прямо перед нашою машиною. Водій фури різко звернув вправо, щоб ухилитися від зіткнення із зустрічним легковиком, потрапив на ожеледь і перекинувся в кювет. Маса водіїв, що бачили аварію, просто пригальмували і їхали далі, зупинилося лише кілька машин. Коли ми допомогли хлопцю вибратися з кабіни, він виглядав більш-менш нормально, тільки тримався за травмовану руку. Хоча з досвіду знаю, що в перші хвилини після шоку людина не відчуває болю, серйозні наслідки можуть проявитися пізніше. Тому прошу водіїв бути особливо обережними в сніжну погоду. А ще залишатися людьми – став свідком аварії, бачиш, що в когось біда, – зупинися й допоможи чим можеш. Тоді й інші допоможуть тобі, якщо, не дай Бог, потрапиш у біду, – зазначив Геннадій Москаль.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)