Для учнів шкіл Хустщини канікули продовжено, у Хусті – діти вчаться, карантину немає

3

Для учнів шкіл Хустщини канікули продовжено, у Хусті – діти вчаться, карантину немає

Незважаючи на масову паніку щодо грипу, школи міста над Тисою працюють у звичайному режимі. У той же час у районі вирішено продовжити канікули до 25 січня.
-Ще 15 січня відбулося засідання колегії та нарада директорів. За погодження з санепідемслужбою, з метою профілактики захворюваності серед дітей, було прийнято спільне рішення продовжити зимові канікули. Якщо до понеділка ситуація погіршиться, ми ведемо карантин, якщо ж ні – учбові установи приступлять до роботи, – наголосив начальник відділу освіти Хустської РДА Павло Русин.
У місті ж другий семестр у дітей почався ще в понеділок.
-Відвідуваність школярів нормальна, ситуацію перевіряємо щодня. Поки що закривати навчальні заклади немає необхідності, – підкреслив повідомив начальник управління освіти, релігій та у справах національностей Хустської міської ради Василь Мочарник.
Щодо дитсадків, то з 18 січня вони працюють як у місті, так і в районі.
Держсанепідемслужба, у свою чергу, закликає краян до вакцинації і повідомляє, що захворюваність у нашому краї складає 56,5% від епідпорогу. Це, звичайно, не критичні показники, але порівняно з минулим тижнем, коли показники складали 46,2%, захворюваність таки підвищилась.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)