Де на Хустщині можна на лижах покататись?

2

Де на Хустщині можна на лижах покататись?

Зима – пора активного відпочинку в горах. Головне – аби сніг був і погода сприяла. Тож якщо немає можливості поїхати в Буковель чи на Драгобрат, можна непогано провести час і недалеко від рідної домівки, головне – знайти хороший спуск.
-Наразі у межах міста любителі «дикого відпочинку» спускаються із Замкової гори. На жаль, біля турбази «Нарцис» витяг демонтували. Однак на теренах Хустщини є два місця, де розвивається гірськолижний спорт і де можна цікаво, весело і з користю для здоров’я провести час – це у селі Велятино та в Шаяні на території комплексу «Ерней лаз», – каже завідувач сектором туризму Хустської РДА Валерій Янюк.
Слід зазначити, що протягом останнього часу катання на лижах набуло великої популярності і в наш край взимку приїжджає багато туристів. Тому шкода, що маючи хорошу, придатну для відпочинку місцевість, безцінний природній потенціал не використовується на повну потужність, адже у багатьох гірських селах Хустщини досі немає витягів. У той же час популяризація зимових розваг привернула б до нашого краю гостей із інших куточків держави і залучила б додаткові кошти до місцевого бюджету.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)