«Дорожні олені» не припиняють атак на пішохідні зони

2

«Дорожні олені» не припиняють атак на пішохідні зони

Чисельні нарікання громадськості, акції «СтопХам», запроваджені волонтерами ГО «Фойта», на жаль, не принесли досі успіху у Хусті. Міські вулиці і далі продовжують заполонювати автівки, припарковані у недозволених місцях. Особливим попитом серед водіїв користуються вулиці Карпатської України (де майже всі тротуари «заполонені» транспортними засобами) та Корятовича.

3
Центр міста – тема окремої розмови, адже в’їзд у нього дозволений лише для службового транспорту. Однак автовласники доходять до такого нахабства, що навіть ламають шлагбауми, аби протиснутися на Майдан Незалежності. Крім того, біля багатьох торговельних закладів постійно припарковані автівки. У той же час найбільше нарікань серед хустян викликав власник одного з марштурних таксі, який нещодавно здійснював посадку пасажирів у самому «серці» міста, неподалік центрального фонтану.
Сумно, що в Хусті для декого закони не писані, окремі водії не рахуються з думкою краян, а ДАІ не займається виконанням професійних обов’язків – не штрафує автомобільних порушників.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)