Вихованки Сокирницької ДШМ стали переможцями «Литовської феєрії»

OLPvWTTpOoA

Вихованки Сокирницької ДШМ стали переможцями «Литовської феєрії»

Цими днями у Вільнюсі (Литовська республіка) пройшов Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія». У заході взяли участь юні вокалісти, театрали, хореографи та художники з України, Литви та Словаччини. Тільки нашу державу та фестивалі представляли 145 виконавців, віком від 6 до 21 року.
Відрадно, що представниці Закарпаття, вихованки Сокирницької ДШМ, змогли гідно виступити і вибороти на творчому поєдинку призові місця. Зокрема, 14-річна Марина Фреган стала переможницею фестивалю, а Лідія Тудовші та Ірина Товкан – вибороли дипломи ІІ ступеня. Крім того, вчитель дівчат Іван Мішко, єдиний із усіх українських наставників отримав від заступника Міністра культури України Ростислава Карандєєва подяку.
-Дітям дуже сподобалося, їх досі переповнюють емоції, адже захід пройшов на надзвичайно високому рівні і їхніми суперниками були справді талановиті вокалісти з Києва, Полтави, Франківська та інших міст, – підкреслив пан Іван.
Слід зазначити, що це вже не перша перемога дівчат на музичних поєдинках міжнародного масштабу. Торік вони здобули звання лауреатів на фестивалі “Веселка миру” у Словаччині.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)