Депутати райради затвердили бюджет та підняли питання пільгових перевезень

9

Депутати райради затвердили бюджет та підняли питання пільгових перевезень

У середу, 13 січня, під час другого засідання другої сесії Хустської районної ради народні обранці затвердили низку важливих питань життєдіяльності краю і прийняли головний документ на 2016 рік – районний бюджет, який складає 440 446 096 грн.
Провели зібрання голова Хустської РДА Назарій Павлій, голова Райради Олександр Пацкан та заступник голови районної ради Іван Рогач.
Також народні обранці затвердили Програму фінансово-економічної підтримки діяльності Хустського районного відділу Головного управління державної міграційної служби України у Закарпатській області на 2016 рік, Програму вдосконалення ефективності управління та оперативності казначейського обслуговування розпорядників коштів районного та місцевих бюджетів на 2016 рік та внесли ряд змін і доповнень у рішення попередньої сесії.

10
Одним з ключових питань на зібранні було прийняття звернення до Уряду у зв’язку з відміною фінансування пільгових перевезень. Голова РДА Назарій Павлій зауважив, що очільник області Геннадій Москаль саме днями провів нараду з головами райдержадміністрації і також наголосив, що наразі вживаються заходи щодо вирішення проблеми транспортних перевезень, зокрема, до Міністерства соцполітики поступило вже чимало нарікань від представників різних областей України і є надія, що найближчим часом проблема вирішиться на рівні держави.
Також «слуги народу» підняли питання «прогалин» у держбюджеті, адже відтепер виникають труднощі із фінансуванням харчування учнів молодших класів та із закупівлею ліків, недостатньо фінансується протитуберкульозна програма.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)