Незабаром стихійною торгівлею на вулицях Хуста займатиметься муніципальна варта

1

Незабаром стихійною торгівлею на вулицях Хуста займатиметься муніципальна варта

Несанкціонована торгівля, що заполонила оновлений центр міста викликає чимало обурень серед громадськості. Цими днями група активістів навіть навідалась на прийом до головного поліціанта Хуста Володимира Щадея, аби попросити допомоги у боротьбі з «самопроголошеним базаром» у середмісті.
Протягом кількох днів силовики навіть чергували на вулицях Рєпіна та Карпатської Січі, забороняючи не законослухняним крамарям торгувати із бруківки. Утім наразі ситуація знову неконтрольована і середмістя, як і раніше, заповнене продавцями молочної продукції, овочів та піротехніки.
«Непереможна» вулична торгівля хвилює не тільки краян, але й керівництво міста. Тож найближчим часом, як запевнили у мерії, у Хусті буде створено новий структурний підрозділ, який займатиметься багатьма «комунальними» питаннями, серед яких, у першу чергу, й торговельна діяльність за межами ринків.

2
-Мало зробити гарний, ошатний центр, викласти хорошу бруківку, облаштувати естетично привабливі газони, за рік-два усе це можна занедбати, – наголосив пан Володимир. – Для мене питання несанкціонованої торгівлі є принциповим, адже щойно було встановлено на вулиці Карпатської Січі нові лавиці, як мешканці Іршавщини і Виноградівщини почали там вести активну бізнес-діяльність. Такі дії є недопустимими, – наголосив Хустський міський голова Володимир Кащук.
Крім того, зі слів очільника міста, муніципальна варта займатиметься й питанням патрулювання вулиць, контролем за прибиранням прибудинкових територій.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)