Кому в Хусті заважають дорожні знаки?

9

Кому в Хусті заважають дорожні знаки?

У місті над Тисою електроопори та дорожні знаки час від часу стають жертвами як водіїв, так і пішоходів… Зокрема, нещодавно було пошкоджено ліхтарні стовпи на Майдані Незалежності, а знак «на дорозі діти» неподалік районної стоматполіклініки вже більше року перевернутий «догори ногами».
Чому ж у нас до комунального майна настільки зневажливе ставлення? Для чого ламати лавиці, сміттєві урни, дорожні знаки та електроопори?
-Це далеко не перший випадок пошкодження майна, яке, по-суті, належить громаді міста. Дивно, чому краяни досі не зрозуміли, що знищуючи те, що зроблено для них, вони «плюють» у власний же колодязь, руйнують красу свого ж населеного пункту, – зазначив перший заступник Хустського міського голови Іван Фетько.

8
Слід зазначити, що подібні порушення можна кваліфікувати за ч.1 ст.194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна), що «тягне» за собою покарання у вигляді штрафу, розміром до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавлення волі на строк до 3 років.
У той же час, як один із альтернативних способів боротьби з порушниками, було б також непогано запровадити «місячні курси» громадських робіт із підмітання та облагородження міста. Можливо тоді б більшості «спритників» та «силачів» не кортіло залишити кримінальний «автограф» у велелюдних місцях на об’єктах міської колективної власності.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)