Харчування учнів та дошкільнят Хуста стало трохи дорожчим

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Харчування учнів та дошкільнят Хуста стало трохи дорожчим

Зокрема, про це йшлося під час чергового зібрання Хустського міськвиконкому. Серед ключових питань, які розглядалися на засіданні було багато актуальних, утім один із найбільш важливих стала батьківська плата за харчування у дошкільних на навчальних закладах міста над Тисою.
-На сьогодні харчування учнів молодших класів обходиться у 5 грн., соціально незахищених дітей – у 6 грн., у дитсадках, де 60 відсотків вартості оплачують батьки і 40 відсотків фінансується з міського бюджету, харчування обходиться у 12 грн. Однак зараз усі продукти дорожчають, тож назріває потреба ввести нову цінову політику, тобто, збільшити плату у дитсадках до 15 грн. (із яких 9 грн. – кошти батьків і 6 грн. із міської казни) та у школах – відповідно до 8 і 9 грн., – підкреслив начальник управління освіти, релігій та у справах національностей Василь Мочарник.
-Щоб дотримуватися фізіологічних норм харчування, необхідно переглянути вартість гарячих обідів у школах та добового раціону у ДНЗ. Ми підвищуємо вартість не надто суттєво, адже в інших містах їжа об’їздиться набагато дорожче, а середньодобова плата включає також і послуги підвезення товару, оплату праці кухарів та інші послуги. Ми ж платимо тільки за продукти, тобто за те, що є на столі у школяра, – пояснив очільник Хуста.
Тож члени міськвиконкому одноголосно підтримали пропозицію головного освітянина міста, а також зійшлися на думці про доцільність надання п’ятдесятивідсоткової знижки на харчування дітям із родин учасників АТО. Між іншим, Хуст – єдине місто в області, де учасникам антитерористичної операції на Сході на сьогодні виділено земельні ділянки під забудову.

Наш Хуст

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)