У Хусті буде нове відділення гемодіалізу

Gemodializ

У Хусті буде нове відділення гемодіалізу

Відділення гемодіалізу із Хустської районної лікарні переноситься ближче до районної поліклініки, у будівлю ліцею сфери послуг на вулиці Пушкіна. Про це заявив головний лікар Хустської РЛ Володимир Роман.
Зі слів пана Володимира, відділення запрацює вже незабаром, а причиною зміни адреси стала погана якість води, яку лікарня отримує із водозабору «Тиса». У свою чергу, пацієнтам з хворобами нирок, яким конче необхідна терапія, така вода може тільки нашкодити. Тож інший мікрорайон міста, який користується «благами цивілізації» із водозабору Ріка більше підходить для роботи апарату «штучна нирка».
-Наразі, на жаль, 13 мешканців Хустщини, які потребують процедури регулярного гемодіалізу, проходять оздоровчі процедури у Тячеві, бо у 2012 році відділення на базі Хустської лікарні закрилося, – зазначив Володимир Роман.
До слова, загалом у області, за словами медиків, замісну ниркову терапію приймають майже дві сотні закарпатців.

«Наш Хуст»

4 коментарі

 • At 2016.01.21 18:07, Діалізники said:

  Шановна газето! Чи знють твої працівники, шановні кореспонденти, що дієслово “переноситься” тут дуже далеке від істини, бо діаліз у Хусті просто ЗАКРИЛИ ще в лютому 2014 року. І від того часу нас, хворих, годують обіцянками ДОТЕПЕР.
  ЗМІ не варто відхилятися від істини, а істина – у словах і сльозах самих пацієнтів, а не можновладців, які граються життями приречених. За чотири дні до твоєї, шановна газето, публікації один з нас помер на сходах Тячівської лвкарні, не доживши до діалізу якихось 20 хвилин.Слабо таке надрукуквати?..

  • At 2016.01.21 19:45, user_xust said:

   Ні, не слабо, але ми працюємо у межах Хустщини. Крім того, у матеріалі міститься лише інформація про те, що влада має намір зробити. Журналіст не може відповідати за слова чиновників, які часто не дотримують обіцянок.

   • At 2016.01.26 15:35, Діалізники said:

    Ми теж живемо у межах Хустщини. Однак, за життям змушені тричі в тиждень їздити до Тячева, бо чиновники “часто не дотримують обіцянок”.
    Але заробітну плату вони отримують справно, вчасно і в повному обсязі.
    Шкода, що влада наша дотепер має лише “намір”. Шкода…

    • At 2016.01.26 17:59, user_xust said:

     Ваше питання буде детально вивчено і опубліковано.

     (Required)
     (Required, will not be published)