Скандальний Монумент Слави приведуть до ладу

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Скандальний Монумент Слави приведуть до ладу

Наразі закінчено роботи з облаштування другої черги середмістя. Утім пам’ятник, що символізує пам’ять полеглих у Другій світовій війні саме «квартирує» на вулиці Карпатської Січі, поки що залишився поза «пильним оком» ремонтників, хоча давно потребує реконструкції і про переобладнання споруди неодноразово заявляли як ветерани, так і активісти, що виступають за кардинальну зміну «обличчя» архітектурної споруди.
-Поки що Монумент перебуває на балансі райдержадміністрації, тож юридично він «закріплений» за районом. Однак про ремонт пам’ятки вже не раз піднімалось питання під час спільних зустрічей із представниками як ветеранських організацій, так і з громадськими активістами та небайдужими краянами. Три варіанти проектів оновленої споруди було відкинуто. Тож зараз маємо три нові макети, один з яких, можливо, і буде взято за основу для реставрації майбутнього обеліску, який, хочемо ми того чи ні, залишається сторінкою історії наших предків, – підкреслив Володимир Кащук.
Отже, зі слів міського голови, у цьому році мерія має намір серйозно зайнятись питанням Монументу, адже крім того, що він містить на собі радянську символіку, його занедбаний вигляд псує естетичну привабливість середмістя.

 

“Наш Хуст”

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)