Каналізаційні проблеми міста чекають на вирішення

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Каналізаційні проблеми міста чекають на вирішення

Ситуація з каналізацію у місті над Тисою, на жаль, доволі складна. Багато років цій проблемі не приділялася належна увага. Тож нині маємо те, що маємо. Господарські стоки мешканці приватного сектору, що прилягає до Хустеця та Млиновиці, нерідко спускають прямо у водойми, очисні споруди, як не прикро, у вкрай жалюгідному стані, каналізаційні колектори переповнені…
-Не хочу малювати надто райдужну картину щодо швидкого вирішення актуального питання, та можу сказати, що на сьогодні ми є учасниками спільного угорсько-українського проекту з питання каналізування Хуста. Крім того, у Кабінеті Міністрів нас включено до програми державного фінансування, згідно з якою планується виділити на реконструкцію або будівництво нової лінії очисних споруд 45 мільйонів гривень, – розповів Хустський міський голова Володимир Кащук.
Зі слів керманича міста, мова йде про те, що зведені у 60-70-х роках минулого сторіччя очисні споруди, які повинні виконувати функції очищення господарсько-побутових і зливних стічних вод, давно не відповідають реаліям сьогодення, амортизовано зжили себе, мають недостатню потужність для того, аби перекачувати стоки.
-Передусім у дощові сезони, коли ливневі каналізації переповнені, нечистоти потрапляють на очисні споруди, які важко справляються зі знешкодженням та знезараженням стічних вод, – повідомив пан Володимир. – Тому зараз серйозно працюємо над проектом зведення нової черги підприємства. До слова, маємо домовленість із поляками, які допомогли нам у грантовому проекті з заміни водопроводу на одинадцяти вулицях. Разом із ними, між іншим, на наступний рік хочемо проводити каналізування як мінімум на десяти вулицях населеного пункту.
Отже є надія, що незабаром каналізаційні проблеми Хуста таки буде вирішено. Наразі вишукуються і інші джерела фінансування для реалізації проекту.

“Наш Хуст”

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)