Біля ресторану «Тиса» буде пляж європейського рівня

P9150689

Біля ресторану «Тиса» буде пляж європейського рівня

Колись ресторан на околиці міста був гордістю Хуста, але вже майже два десятиліття споруда не просто знаходиться у аварійному стані, а «розвалюється» просто на очах. Тож і не дивно, що серед хустян давно побутує жарт про те, що в місті здаються в оренду руїни аж двох замків. Утім приміщення «Тиси» має законного власника, тому вплинути на долю об’єкта може тільки він.
Звичайно, в’їзд у місто з усіх боків має мати ошатний вигляд, адже саме з перших кілометрів, навіть метрів після вказівника у гостей населеного пункту формується враження про місто. Тож, скажімо, нещодавно волонтери привели до належного вигляду літери «Хуст» із боку Рокосова. Там же, неподалік, квартирує і сумнозвісний ресторан, вірніше, те, що від нього залишилось, адже з 1998 року об’єкт перебуває у приватній власності. Правда, господар тривалий час зовсім не займався будівлею і нещодавно, врешті-решт, вирішив її перепродати.
Новий ґазда (чеський інвестор) незабаром планує не тільки розчистити територію та відбудувати приміщення, але й влаштувати неподалік від споруди сучасний паркінг та зробити європейський пляж для повноцінного відпочинку на березі найбільшої закарпатської річки.
До речі, роботи над впорядкуванням об’єкта чимало, адже територія довкола «Тиси» захаращена, завалена сміттям і заросла деревами та чагарниками.

«Наш Хуст»

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)