У січні на хустян чекає ряд розважальних та культурно-мистецьких заходів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У січні на хустян чекає ряд розважальних та культурно-мистецьких заходів

Січень – місяць багатий на події та на свята, тому управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради підготувало для мешканців та гостей міста ряд цікавих дозвіллєвих заходів. Отже, найближчим часом на краян чекають виставки, фестивалі, зимові ігри та веселощі, а також ряд екскурсійних турів вулицями старого міста.


8 січня 2016 року (п’ятниця) в Хустському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. М.Аркаса, 8) о 14.00год. учасниками Хустської ради учнівського самоврядування (ХРУС) буде проведено благодійну акцію «Різдво без самотності» з візитом у Територіальний центр людей похилого віку.
9 січня 2016 року (субота) у Хустській міській картинній галереї (вул.Пирогова, 1) відбудеться відкриття святкової новорічно-різдвяної художньої виставки народного творчого об’єднання художників Хустщини «Митець Верховини». Початок о 15.00год.
10 січня 2016 року (неділя) о 10.30год. у районному будинку культури відбудеться святковий новорічно-різдвяний турнір з шашок і шахів (Голубець В.П.).
11 січня 2016 року (понеділок) у Хустському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. М.Аркаса, 8) о 12.00год. проводитиметься конкурс зимових ігор для гуртківців центру «Зимові ігри на свіжому повітрі».
12 січня 2016 року (вівторок) в Хустському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. М.Аркаса, 8) о 13.00год. проводитиметься «Новорічне мульт-шоу» для гуртківців центру та учасників Хустської ради учнівського самоврядування (ХРУС). Також відбудеться екскурсія до головної новорічної ялинки міста, прогулянка вулицями старого міста з наступним описом про Хуст ХХІ століття.
13 січня 2016 року (середа) на майдані Незалежності відбудеться міськрайонний колядницький фестиваль «Вертеп – 2016».
14 січня 2016 року (четвер) в Хустському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. М.Аркаса, 8) для гуртківців центру та учасників Хустської ради учнівського самоврядування (ХРУС):
о 14.00 год. проводитимуться бесіди на тему «Життя прекрасне»;
о 15.30 год. відбудеться перегляд фільму «Доторкнись і побачиш», з наступним обговоренням фільму.
15-31 січня 2016 року у Міській бібліотеці (вул. Рєпіна, 3) відбудеться книжково-ілюстративна виставка «Соборність рідної землі – основа нації й народу», присвячена Дню Соборності та Свободи України.
15 січня 2016 року (п’ятниця) в Хустському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. М.Аркаса, 8):
об 11.00 год. відбудеться операція «Приберемо сніг з подвір’я» з ліпленням снігової баби та мультиплікаційних героїв;
о 13.00 год. відбудеться «Ракетомодельне шоу» від гуртківців
19 січня 2016 року (вівторок) о 10.00 год. відбудеться традиційне освячення вод річки «Ріка» (біля газової труби) із занурюванням в освячені води ріки.
22 січня 2016 року (п’ятниця) до Дня Соборності та Свободи України о 9.00год. відбудеться покладання віночка до меморіальної таблиці на будівлі Хустської спеціальної школи-інтернату І–ІІ ступенів для слабочуючих по вул. Карпатської Січі, 48 з таким текстом: «21 СІЧНЯ 1919 Р. В ПРИМІЩЕННІ ГОРОЖАНСЬКОЇ ШКОЛИ ВІДБУВСЯ ВСЕНАРОДНИЙ КОНГРЕС, ЯКИЙ ПРОГОЛОСИВ ЗЛУКУ ЗАКАРПАТТЯ З СОБОРНОЮ УКРАЇНОЮ».
22 січня 2016 року (п’ятниця) в залі Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. М.Аркаса, 8) відбудеться п’ята гра V-го міського турніру знавців «Що? Де? Коли?» 2015-2016 навчального року серед команд вчителів шкіл міста та гостей. Початок о 17.00год.
29 січня 2016 року (п’ятниця) о 15.00год. в читальній залі Хустської міської бібліотеки (вул. Рєпіна, 3) відбудеться засідання Хустського літературно-мистецького об’єднання «Верховинська плеяда» з ознайомленням з новими творами письменників об’єднання.
30 січня 2016 року (субота) о 10.00год. у Школі мистецтв м.Хуст пройдуть курси з підготовки дітей дошкільного віку до вступу на навчання у школу мистецтв. (Чернянчук І.І.)
Протягом січня 2016 року в Міській бібліотеці (вул. Рєпіна, 3):
– пройде перегляд літератури для учнів 6-х класів «У світі героїв Джека Лондона», присвячений до 140-річчя від дня народження Дж.Лондона;
– патріотична виставка «Соборність рідної землі – основа нації й народу» до Дня Соборності та Свободи України;
– година-поезії для учнів 8-х класів «Як я не горю – я не живу…» до 125-річчя від дня народження П.Г.Тичини;
– Виставка-вшанування «Крути: і сум, і біль, і вічна слава» до дня пам’яті Героїв Крут.

 

“Наш Хуст”

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)