Хуст планує розширити рамки транскордонного співробітництва

eu

Хуст планує розширити рамки транскордонного співробітництва

Оскільки бюджетних коштів для розвитку інфраструктури у Хусті ще недостатньо, влада міста планує найближчим часом розширювати рамки міжнародної співпраці і залучати до співробітництва нових партнерів.
-Маємо намір продовжити співпрацю і налагодити нові контакти з угорцями, чехами, словаками, поляками. Економіка за рахунок малого й середнього бізнесу у нас іще не запрацювала на повну потужність, тому мусимо використовувати різні джерела поповнення казни. З прийняттям нового бюджетного кодексу, на «наші плечі» лягає додатковий фінансовий тягар. Скажімо, два ліцеї, що раніше фінансувалися з держбюджету, відтепер перейшли на утримання міста, а це небагато-немало – 11 млн. 800 тис. грн., які потрібно вишукати для виплат заробітних плат, розрахунку за енергоносії, утримання приміщень тощо… Подібних непередбачуваних «сюрпризів» у цьому році матимемо чимало, – наголосив Хустський міський голова Володимир Кащук.
Слід зазначити, що наразі Хуст має налагоджені транскордонні зв’язки з Вісочіною, Пардубіцьким краєм (Чехія), Лєско (Польща), Валандовим (республіка Македонія).

“Наш Хуст”

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)