Роботи над берегоукріпленням Хустеця продовжаться і в цьому році

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Роботи над берегоукріпленням Хустеця продовжаться і в цьому році

Слід зазначити, що у 2015 році після вимушеної «перерви» із-за припинення фінансування державної протипаводкової програми, було продовжено роботи над зведенням берегоукріплення річки Хустець. Тож влада міста над Тисою два роки вела переписку з різними інстанціями, аби відновити фінансування об’єктів незавершеного будівництва протипаводкових споруд.
Утім гроші на берегоукріплення таки було знайдено, правда, з інших джерел.
-З весни приступаємо до другої частини реалізації проекту (усього передбачено три) – від адмінбудівлі суду (вул. Івана Франка) до поліклініки. Відтак продовжимо зведення дамби аж до вул. Шевченка і до місця, де Хустець впадає у Тису (велику ділянку берегоукріплення там уже зроблено). Це дуже серйозний проект і на нього ми вклади кошти у міський бюджет, а 10 млн. нам обіцяють дати із Фонду регіонального розвитку, – підкреслив Хустський міський голова Володимир Кащук.
Крім того, очільник міста пообіцяв, що цьогоріч вздовж невеликої річки буде встановлено каналізаційні колектори, аби краяни не відводили нечистоти із власних дворогосподарств та з підприємств у водойму.
Також пан Володимир зазначив, що усіляко сприятиме тому, аби Хустецю повернути колишній ошатний вигляд і «оживити» річку, яка наразі є, незважаючи на старання активістів, «бездиханною».

“Наш Хуст”

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)