Один із найаварійніших будинків Чеського містечка відреставрують

??????????????????????

Один із найаварійніших будинків Чеського містечка відреставрують

Залучивши кошти ПРООН, у Хусті в цьому році планується створення нових ОСББ. До речі, торік Хуст став лідером у всій Західній Україні за кількістю новостворених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

-У минулому році у нас було створено 14 ОСББ, а загалом за «натівські» гроші відремонтовано 16 об’єктів. Тому мене у якості делегата запросили до Женеви (Швейцарія) для участі у роботі 76-ї асамблеї ООН, на якій були присутні представники 75 держав світу. Тож у подібному руслі разом із ООН плануємо працювати й надалі. Також маємо намір взяти участь у проекті «Розумне місто», що полягає у втіленні проектів європейського зразка завдяки новітнім технологіям. До речі, згідно з проектом ПРООН, нам дають для ремонтів двох будинків приблизно по 3 млн. 400 тис. грн. Це вперше в Закарпатті виділяють таку значну суму (раніше ми отримували по 500-600 тис. грн.). Тож плануємо зайнятися ремонтом буд. №23 на вул. Карпатської України у Чеському кварталі, де завалюється дах, а фасад знаходиться у жахливому стані. Інший же будинок, на який чекає серйозна реконструкція – на вул. Володимирській, – підкреслив Володимир Кащук.
Крім того, зі слів очільника міста, у 2016 році планується за рахунок створення об’єднань співвласників відреставрувати ще 10-20 будинків.

“Наш Хуст”

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)