У цьому році в Хусті інтенсивно ремонтуватимуть дороги

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У цьому році в Хусті інтенсивно ремонтуватимуть дороги

У цьому запевнив Хустський міський голова Володимир Кащук.
-2016 рік у області губернатором Закарпаття оголошено роком доріг. Наша команда підтримує таке рішення, адже шляхові артерії у нашому краї потребують покращення. Тож маємо доволі сміливі плани. Утім асфальтуватимемо та викладатимемо бруківку на тих вулицях, де вже наразі є водовідведення, каналізація та інші комунікації. Більшість коштів для облаштування доріг маємо намір залучити із Фонду регіонального розвитку, – зазначив пан Володимир. – Тож у цьому році проводитимемо настелення асфальтового покриття на вулиці Пирогова (від № 1 до № 19), капітальний ремонт вул. Грушевського, Німецької, Івана Грабара, Івана Мазепи, Бокшая, Степана Паппа, викладатимемо бруківкою вул. Дружби, вул. Косична (тут же облаштовуватимемо тротуари, робитимемо автобусні зупинки) до Долини нарцисів, а також Петра Могили.
Крім того, зі слів керманича міста, на одну з центральних вулиць міста – Івана Франка також чекає серйозна реконструкція.
-Це дуже дорогий об’єкт, – наголосив Володимир Кащук. – Йдеться про ремонт відрізку від стоматполіклініки до м’ясокомбінату. Роботи включатимуть заміну бордюрів, облаштування тротуарів, прочистку і часткову заміну зливової каналізації. Розраховано проект на 18-20 мнл. грн. До того ж, аби розвантажити транспортний автомобільний потік, хочемо відремонтувати вулицю Чижмаря. У свою чергу, вулицю Львівську маємо намір лагодити у 2017 році. Якщо нам вдасться зробити головні дорожні артерії, легше буде ремонтувати бічні вулиці.

«Наш Хуст»

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)