У Хусті починається будівництво нової школи

bricks11

У Хусті починається будівництво нової школи

Із року в рік місто над Тисою розростається і в навчальних закладах не вистачає місць для учнів. Окремі ж мікрорайони досі не мають освітніх установ і дітлахам доводиться добиратись до навчальних закладів, долаючи чималі відстані. З дитсадками ситуація ще гірша – батьки, аби прилаштувати малюка до ДНЗ, на кілька років вперед займають черги.
-Урочище Кіреші, де, власне, розташована славнозвісна Долина нарцисів, має лише початкову школу. У той же час, зараз там проживає 1,5 – 2 тис. населення. Тому найближчим часом хочемо розпочати у мікрорайоні зведення нової «світлиці знань», а також дошкільного закладу для найменших діток. Для цього маємо намір залучити із Фонду регіонального розвитку 10 млн. грн. Крім того, 1-1,5 млн. плануємо виділити з місцевого бюджету, – підкреслив Хустський міський голова Володимир Кащук.
Звичайно, зведення такого потужного об’єкту, як школа, у сьогоднішніх непростих економічних умовах є непростим завданням, однак мерія міста запевняє, що плани вдасться втілити в життя.

 

“Наш Хуст”

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)