Незабаром у Хусті буде створено муніципальну варту

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Незабаром у Хусті буде створено муніципальну варту

Стихійна торгівля, поламані лавиці, збиті ліхтарні стовпи та дорожні знаки, засмічення вулиць та інші дрібні правопорушення часто залишаються безкарними. Тому у Хусті вирішено створити муніципальну варту.
-Нерідко перед дворогосподарствами краян роками лежать купи будівельного сміття. Власники ж непотребу на зауваження не реагують. У компетенції новоствореного органу буде попереджувати мешканців міста про відповідальність за порушення правил благоустрою. Якщо ж вони протягом визначеного часу не приберуть за собою, їх штрафуватимуть. Однак це вже крайні міри. Утім вулиця не чиясь особиста власність, це – майно усієї громади і на ній повинно бути чисто, – підкреслив Хустський міський голова Володимир Кащук.
Також муніципальна варта займатиметься контролем за несанкціонованою торгівлею у середмісті.
-Вуличні крамарі встигли добряче набриднути хустянам. Для мене особисто це питання є також принциповим. Мало зробити гарний центр, потрібно ще й у ньому дбати за порядком. Якщо ми не зможемо утримати у належному стані бруківку, газони та й саме місто, через рік воно матиме вкрай занедбаний вигляд. Тому основною задачею варти буде саме боротьба зі стихійною торгівлею, – наголосив очільник Хуста. – Мені було дуже прикро, коли ж одразу після встановлення лавиць у центрі, окремі краяни одразу ж умудрилися перетворити їх на прилавки.
Крім того, муніципальна варта займатиметься патрулюванням міста у нічний час, і профілактикою правопорушень, і рядом інших важливих питань.

«Наш Хуст»

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)