Стадіон «Карпати» отримає «друге дихання»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Стадіон «Карпати» отримає «друге дихання»

Саме над питанням капітального ремонту спортивного осередку міста над Тисою міська рада Хуста планує працювати у цьому році найактивніше.
-Питання ремонту стадіону назрівало далеко не перший рік. Хуст – місто спортивне і наша молодь повинна мати затишне й ошатне місце для тренувань. Крім того, маючи довкола таку унікальну природу, гріх не скористатися можливістю, аби не привабити у наш край мешканців інших областей держави. Нині спортивний туризм набуває все більшої популярності, тому цей напрямок ми також повинні розвивати, – підкреслив міський голова Володимир Кащук.
Тож незабаром на хустський стадіон чекає справді серйозна реконструкція.
-Ми розробили дуже хороший проект. На ремонтні роботи плануємо залучити до 10 млн. грн. Міністерство молоді і спорту обіцяє подарувати нам додаткове футбольне поле із м’яким покриттям, освітленням та з іншою інфраструктурою, яке маємо намір встановити на запасному майданчику, – наголосив пан Володимир. – Також хочемо встановити ще одну трибуну з лівого боку адмінкорпусу, замінити лавиці, відреставрувати огорожу, обладнати кімнати для спортсменів, у яких вони могли б проживати, а також – один-два рази на рік проводити учбові збори для прихильників спорту з усієї України, аби вони могли відпочивати на Тисі і тренуватися на стадіоні.
Отже, якщо сміливі й амбітні плани мерії вдасться реалізувати, то незабаром Хуст матиме один з кращих стадіонів області.

“Наш Хуст”

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)