У місті планується створити чотири паркінги

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У місті планується створити чотири паркінги

Центр Хуста просто заполонений автомобілями, яких із року в рік стає все більше. У той же час велика частина міста віднедавна стала пішохідною зоною. Тож власники «залізних коней» часто залишають свої транспортні засоби там, де їм заманеться. Нерідко навіть на пішохідних переходах. Схоже, що Правила дорожнього руху у місті над Тисою існують для того, аби їх порушувати.
-Територія біля податкової інспекції, за супермаркетом «Вопак» ідеально підходить для відкриття паркінгового майданчика, – розповідає керуючий справами Хустського міськвиконкому Василь Сабадош. – Оскільки проїзд центральною частиною міста заборонений, а ми щодня стаємо очевидцями неправомірних паркінгів, депутати прийняли рішення про створення на вільній від забудови ділянці центральної міської стоянки на 350-400 місць. Тож незабаром відповідні служби приступлять до облагородження території і підготовки ділянки до асфальтування, аби вже найближчим часом водії мали де залишити твої автівки.
Крім того, планується, що на одній із ділянок Хустеця найближчим часом з’являться спеціальні плити, тож над частиною річки також буде можливість створити додаткові парко-місця. Ще дві автостоянки «розквартируються на вулицях Пушкіна та Карпатської України.

«Наш Хуст»

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)