Санта Клауси на роверах долучились до акції допомоги сиротам

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Санта Клауси на роверах долучились до акції допомоги сиротам

Цими днями у місті над Тисою пройшов зимовий велопробіг «Santa Bike», організатором якого виступило Хустське Велооб’єднання. Більше трьох десятків підкорювачів «залізних коней» їздили центральними вулицями міста у шапках Санта Клаусів, із бородами, у червоних кожушках, оздобивши свої транспортні засоби дощиком та ялинковими кульками.
-Любителі «холодного екстриму» виявили справжній креатив. Приємно, що все більше хустян стають прихильниками здорового способу життя і активно долучаються до заїздів. Між іншим, «Santa Bike», ми проводимо вже втретє, перший новорічний пробіг пройшов у 2013 році, – зазначив очільник Велооб’єднання і організатор велопробігу Андрій Козир.
-Я дуже чекав на велопарад. Приїхав разом із сестрою. У січневий холод веломандрівка сприймається по-особливому, тим більше, що у колі друзів подорожувати середмістям завжди весело і цікаво, – наголосив наймолодший учасник заходу, дев’ятирічний Йосип Тимчик.
До речі, перед пробігом адміністрація Велооб’єднання через соціальні мережі закликала хустську молодь підтримати акцію, яку проводить міськрайонна газета «Наш Хуст» і допомогти речами вихованцям сиротинців. Тож відрадно, що учасники спільноти не залишились байдужими до чужого горя і зібрали кілька пакунків одежі, іграшок та засобів гігієни для підопічних Вільшанського дитячого будинку-інтернату.

«Наш Хуст»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)