Післяноворічні дива: викрадач автівки покаявся і здався поліціантам

5fbbd32s-960

Післяноворічні дива: викрадач автівки покаявся і здався поліціантам

Новорічні свята не минули в Хусті без ексцесів. Зокрема, місцевий мешканець, залишивши під вікнами власного будинку на кілька хвилин без нагляду свого «Фіата», повернувшись не знайшов його.
Поки прогрівався двигун автівки і не було поблизу господаря, 38-річний краянин забажав гострих відчуттів. Перебуваючи під дією оковитої, він вирішив покататись містом.
Власник «Фіата», виявивши пропажу, одразу ж написав заяву до поліції. Однак яким же було його здивування, коли викрадач сам повернув автомобіль і навіть на ньому ж приїхав до правоохоронців «здаватися».
Свої дії чоловік пояснив елементарним бажанням «автомобільного драйву». Проте після усвідомлення наслідків вчинку, він вирішив, що машину слід повернути. Утім віддавати її господарю він все ж побоявся, тому приїхав на ній до відділку поліції.
За неправомірні дії, незважаючи на покаяння, хустянину таки доведеться відповісти перед законом, тим більше, що він сів за кермо чужого транспортного засобу у нетверезому стані (експертиза виявила у його крові 1,8 проміле алкоголю).

“Наш Хуст”

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)