До Хуста «злетілися» пернаті з різних куточків області

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

До Хуста «злетілися» пернаті з різних куточків області

3 січня у Хустському професійному ліцеї вже вдруге пройшла виставка голубів та декоративної птиці. На «пташиній експозиції» красу своїх улюбленців демонстрували голубівники з Хуста, Бороняви, Ізи, Копашнева, Вишкова, Сокирниці, Вилока та з Вишкова. 12 учасників видовищного дійства привезли на виставку як курей порід Віандот, Брама, райські німецькі, Форвун, спортивних, поштових голубів, капуцинів, більше десяти видів фазанів, качок, так і різноманітних велетенських кроликів. Утім найбільше увага присутніх була прикута до білого лебедя Гоші, якого виставив Сергій Кушнір із Копашнева.
-Метою заходу є популяризація декоративного голубівництва серед краян, а також привернення уваги громадськості до екзотичного тваринництва, – зазначив організатор виставки, голова Хустського клубу голубівників Іван Палканинець. – Учасники не ставлять собі за мету продати птицю, хоча аби утримувати її, потрібні чималі фінансові затрати, та й коштують пернаті екзоти недешево.
-Приємно, що в ці зимові дні Хуст став справжнім містом голубів. Естетична насолода від споглядання милих небесних створінь створює справді піднесений настрій, – зазначила присутня на «пташиному святі» Олена Чижмар.
Утім найбільше, звісно ж, крилатим красеням раділи діти. Вони залюбки фотографувалися з голубами та гладили кроликів.
Не обійшлося на виставці і без традиційних подяк від Хустської міської ради, які вручив птахівникам начальник управління культури, молоді і спорту Володимир Власюк.
А обирали найкращу птицю самі ж глядачі, шляхом таємного голосування. Тож головна нагорода і перші два призові місця дісталися вже другий рік поспіль Сергію Кушніру з Копашнева, «бронзу» ж виборов Іван Добаї з Вілока.
На наступний рік, як обіцяють організатори, географія учасників виставки повинна істотно розширитись.

«Наш Хуст»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)