Життєва мрія незрячої хустянки – побачити власну дочку

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Життєва мрія незрячої хустянки – побачити власну дочку

Батьки назвали її чудовим іменем, яке символізує кохання, утім не знали, які життєві випробування випадуть на долю їхньої дочки. Любов Сливка втратила зір у дорослому віці. У неї була родина, хороша робота та багато щасливих мрії про майбутнє. Утім одна мить перекреслила всі райдужні плани і світ почорнів та втратив принади…
Сильна і незламна
33-річна пані Люба надзвичайно скромна жінка, яка не зламалась від нелегких життєвих іспитів. Протягом кількох років вона втратила зір, батьків, брата, чоловіка… Наразі живе разом зі своячкою, яка стала для неї сестрою, племінником та семирічною донечкою Владиславою. Розповідаючи про минуле, з сумом згадує роки навчання в університеті, показує аж три фахові дипломи, ділиться теплими враженнями про колишню роботу в міському відділу соціального забезпечення населення.
-З народження я мала далеко не ідеальний зір, утім бачила все. Проблеми з очима, на жаль, були і в мами, вона навіть очолювала місцеву організацію УТОСу. Однак у 2009 році я потрапила в ДТП, після аварії поступово почала сліпнути – спочатку на одне, а потім і на інше око, – розповідає Любов Сливка. – Наразі правий орган зору відновити не можна, але в лівому є «імпульси життя», зберігся зоровий нерв. У крайньому разі, так констатують наші вітчизняні медики.
Зі слів жінки, після нещасного випадку, усе перед нею нібито вкрилося білою плівкою, яка з плином часу ставала все темнішою, а відтак поступово – день перетворився на ніч і весь світ несподівано почорнів…
-Чисельні операції, останню з яких мені зробили два роки тому, бажаного результату не дали. Влітку мене обстежили в Одесі і сказали, що може допомогти тільки реабілітація за кордоном, – стверджує пані Люба.
Однак життєрадісна і оптимістична хустянка не нарікає ні на обставини, ні на долю, переконує, що, незважаючи ні на що, пізнала найбільшу в житті радість – щастя материнства і заради Владки мусить боротися за своє здоров’я, аби дати їй не тільки свою безмірну любов, але й допомогти самоутвердитись.
З поезією в серці…
Любов Сливка з захопленням розповідає про участь у різноманітних смс-конкурсах, про те, як їй вдалося виграти пилосос, мікрохвильову піч, холодильник, срібні прикраси, квитки до аквапарку, на каток, до кінотеатрів. І всі ці перемоги – завдяки її поетичному таланту…
-Сама себе обслуговую, не потребую допомоги соцпрацівників, – впевнено заявляє мужня і вольова жінка. – Вірші записую на диктофон у телефоні, а Віка переносить їх на папір. Дуже хочеться придбати професійний пристрій для запису звуку. Телефоном, до речі, користуюся на дотик, без сторонньої допомоги, можу листуватися, телефонувати, відповідати на дзвінки, знаю, де яка клавіша. А щодо творчості, то зазначу, що раніше мої твори публікувалися в колективному збірнику молодих майстрів пера, виданому у столиці.
Пані Люба простягає папірець, на якому викарбувані її щирі мрії і сподівання на краще:
Надія є! Надія завжди буде!
Адже я вірю в краще майбуття.
Мене ніщо погане не погубить,
А в моїй донечці – усе моє життя.
Я маю мрію, до якої прагну,
Бо силу волі маю я незламну.
А ще я вірю в щирі почуття,
Адже без них невартим є життя, – акуратним почерком написано на аркуші.
Також Любов Сливка дуже любить музику, яка дозволяє їй відчути гармонію зі Всесвітом.
-Музика допомагає мені боротись, жити! А ще – віра в Бога, – каже незряча хустянка.
Між іншим, азартна і талановита жінка має чудовне почуття гумору, любить анекдоти, гуморески, кумедні історії, а також… плести косички своїй донечці…
Тож допомогти пані Любі здійснити її заповітну мрію – побачити знову життя у всіх кольорах може кожен. На жаль, дієву операцію можуть зробити тільки за межами України.
Реквізити для здійснення переказів:
Приватбанк
МФО 305299
р/р 2924 4825 509100
ЄДРПОУ 14360570
Номер картки 5168757209267329
Сливка Любов Володимирівна
Давайте подаруємо радість людині, яка як і всі ми, заслуговує жити і насолоджуватися життям. Не забуваймо, що хороші гуманні справи завжди повертаються до адресата вдвічі більшим добром.

«Наш Хуст»

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)