Редакція міськрайонної газети «Наш Хуст» проводить благодійну акцію

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Редакція міськрайонної газети «Наш Хуст» проводить благодійну акцію

Що може бути гіршим для дитини, ніж відсутність родинного багаття та найдорожчих людей. Навіть малюк, що виховується у неповній родині, відчуває певний психологічний дискомфорт у суспільстві. А як же бути тим, для кого домівкою став соціальний заклад, хто називає батьками педагогів та персонал дитячих будинків?
Утім найгірше, коли крім сім’ї дитина не має ще й здоров’я… як, скажімо, у підопічних Вільшанському дитбудинку-інтернаті, де виховується малеча з фізичними та розумовими вадами. Звичайно, заклад очолює чудова людина – Богдан Кикина, який дійсно, як батько, турбується про дітей, однак все одно родину вихованцям установи замінити не може ніхто.
У минулому році група волонтерів напередодні зимових свят відвідала три спеціалізовані дитячі установи – Вільшанський, Свалявський будинок дитини та Нижньобистрянську ЗОШ-інтернат. Вражень від поїздок було дуже багато у всіх, хто виявив бажання побувати у спеціальних закладах.
Цьогоріч редакція міськрайонної газети «Наш Хуст» вирішила продовжити добру справу і ініціювала збір речей, іграшок та коштів для сиріт. Найближчим часом ми плануємо відвідати кілька сиротинців області і, у першу чергу, той же Вільшанський дитбудинок-інтернат.
Наша акція стартувала два тижні тому. За цей час нам приносили одежу та розмальовки, передавали гроші. Більшість добродійників виявили бажання залишатися анонімними, тому їхні імена та прізвища не повідомляємо. У кожного на це свої причини, адже як казав Христос: «А як ти чиниш милостиню, – хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя, щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно».
Цими днями, до речі, до нас із пропозицією внести свій особистий вклад у допомогу дитбудинкам звернувся хустянин, який наразі захищає територіальну цілісність нашої держави у зоні АТО, сам багатодітний батько. Його слова про дітей, яким воїни щиро вдячні за малюнки, які надходять на передову, за листи підтримки від учнів шкіл Хустщини, розчулили всіх нас.
Отже, для тих, хто бажає долучитись до акції «Різдвяна щедрівка», повідомляємо, що приносити одежу, взуття, солодощі, канцтовари, засоби гігієни, дитячі візочки, книги та іграшки можна до редакції міськрайонної газети «Наш Хуст» за адресою: м. Хуст, вул. Духновича, 2 (третій поверх, приміщення «Прометея»).
Телефони для довідок: 0680810305 – Марина; 0674237830 – Віктор.
За всі отримані кошти та речі звітуємо через соцмережу Фейсбук.
Про підсумки акції також буде повідомлено на сторінках нашого видання.
Не будьмо байдужими до чужої біди! Не проходьмо, мов сновиди, повз тих, кому справді потрібна наша підтримка… і не тільки матеріальна, але й духовна. Адже як стверджував Віктор Гюго: «У внутрішньому світі людини доброта – це сонце».

«Наш Хуст»

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)