«Рука ангела» вже майже рік годує в Хусті всіх нужденних

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Рука ангела» вже майже рік годує в Хусті всіх нужденних

Благодійний фонд «Рука ангела» працює в місті над Тисою ще з весни. Добродійники щочетверга біля адмінкорпусу райдержамніністрації роздають усім бажаючим гарячі страви, салати, булочки, чай, компот та інші смачні наїдки. Меню різноманітне та вітамінне.
-Більшість представників нашого фонду із Тячівщини, однак між нами є й мешканці Олександрівки, Данилова та інших населених пунктів Хустщини. Щоразу кухарі, які готують, чергуються між собою, аби навантаження не припадало на одних і тих же. Загалом роботою задоволені, адже приємно дарувати радість іншим. Продукти ми купуємо власним коштом, робота в нас чітко налагоджена. Єдине, в чому маємо потребу, це – приміщення, бодай на зиму, у якому ми б могли облаштуватись і годувати голодних, – зазначив представник фонду Іван Білич.
Між іншим, цими днями міський голова Володимир Кащук пообіцяв допомогти підшукати для добродійників приміщення, адже нужденних краян у місті чимало, а благодійна кухня вже має навіть постійних «клієнтів», серед яких як малеча, так і літні краяни.
-Чудово, що на світі є ще такі, хто піклується про інших, ділиться з незнайомими людьми власним душевним теплом та робить хороші справи, – каже пані Марія з Хуста. – Кілька разів волонтери мені навіть додому їжу приносили. Хочеться щиро побажати добродійникам, аби добро, яке вони творять довкола себе, повернулося їм сторицею.
Слід зазначити, що представники «Руки ангела» не тільки займаються доброчинними обідами, але й допомагають біженцям зі Сходу, закуповують протези, збирає гроші землякам на складні операції.

«Наш Хуст»

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)