Хуст нарешті має бюджет на 2016 рік, а депутати на сесії зайнялись благодійністю

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Хуст нарешті має бюджет на 2016 рік, а депутати на сесії зайнялись благодійністю

На останній у цьому році сесії Хустської міської ради, яка пройшла у середу, 30 грудня, народні обранці підбивали підсумки року і спілкувались справді у дружній атмосфері.

Почалося зібрання з того, що до «слуг народу» звернулася диригент хору Свято-Вознесенського собору Людмила Мишко з проханням допомогти встановити надгробний пам’ятник культурно-освітньому діячу Миколі Аркасу. Зі слів пані Людмили, архітектор визначив, що вартість робіт з виготовлення надгробка складатиме 15 тис. грн. Також вона повідомила, що на добру справу надихнула її одна з монахинь, яка особисто знала відомого у краї просвітника і 3 тис. грн., завдяки добродійникам, їй уже вдалося зібрати. У свою чергу депутати також вирішили допомогти власними внесками і прямо на засіданні сесії зібрали більше трьох тисяч гривень пожертвувань. Іншу ж частину коштів міський голова пообіцяв профінансувати з бюджету.

Відтак «слуги народу» розглянули низку важливих питань порядку денного, зокрема, про затвердження структури виконавчого органу Хустської міської ради, внесли зміни до рішень «Про затвердження програми сприянню та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в м. Хуст на 2015-2017 роки», «Про затвердження програми «Питна вода», прийнятих на попередніх сесіях, а також затвердили положення програми розвитку туризму і курортів та структурну виконавчого органу міської ради.
Та найбільш ключовим питанням, власне заради якого й зібралися народні обранці, було прийняття бюджету на наступний рік. До основних видатків окремі «слуги народу» пропонували включити ряд поправок. Зокрема, Микола Аннишинець вніс пропозицію зняти кошти із фінансування ЖЕКу і спрямувати їх на розвиток ОСББ, або придбати снігоочисну техніку, оскільки, з його слів, комунальна структура вже вичерпала свої потужності. Олександр Пилип зауважив, що 95 тис. грн. мало для ремонту міських вулиць, а Роман Роман говорив про каналізуваня та програму охорони навколишнього середовища.
Утім після звіту начальника фінансового управління Марини Глеби, під гучні оплески депутатів, бюджет таки було затверджено, при чому з першої спроби і одноголосно.
На завершення засідання Володимир Кащук привітав народних обранців із Новим Роком та Різдвом Христовим та побажав їм миру, терпіння, мудрості, толерантності й усіляких земних гараздів у наступному році.

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)