Біля Долини нарцисів у наступному році розпочинається будівництво школи та дитсадка

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Біля Долини нарцисів у наступному році розпочинається будівництво школи та дитсадка

Про це на прес-конференції, яка пройшла цими днями, розповів Хустський міський голова Володимир Кащук.
-Мікрорайон Кіреші розростається з року в рік. Там є початкова школа, однак далі дітям доводиться відвідувати інші міські загальноосвітні навчальні заклади. У нас доволі амбітний проект, бо в період економічної кризи в державі непросто розпочинати зведення таких масштабних соціальних об’єктів, як освітні установи. Проте я переконаний, що з труднощами впораємось, – підкреслив очільник міста.


Крім того, у 2016 році міська рада планує допомогти угорськомовній громаді Хуста облаштувати дошкільний заклад. Як зазначив пан Володимир, одна з мешканок вулиці Слов’янської навіть готова подарувати власний будинок для благих намірів. До речі, саме неподалік і квартирує ЗОШ І-ІІ ст. з угорською мовою навчання, тому подібний прояв доброї волі дасть змогу створити єдиний цілісний освітній комплекс для діток.
-Раніше ми пропонували угорцям міста під ДНЗ використати приміщення, яке наразі пустує біля СШ №1, однак воно знаходиться в іншому кінці міста. Тож зараз з’явиться можливість об’єднати дошкільне навчання та учбовий процес, – зауважив керманич Хуста.
Між іншим, нещодавно завдяки участі у грантовому проекті за кошти ПРООН було проведено реконструкцію спортивної зали у ЗОШ з угорською мовою навчання і незабаром планується розпочати будівництво харчоблоку.

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)